Przewóz osób Wrocław

Przewóz osób Wrocław

Przewóz osób Wrocław to oferta firmy Ekspres Bus skierowana do wszystkich osób, które potrzebują transportu. Z naszej oferty skorzystać mogą zarówno osoby indywidualne, jak i firmy. Prowadzony przez nas przewóz osób Wrocław to możliwość wynajęcia zarówno osobowych busów, minibusów, jak i autokarów. Na pokładzie pomieścić mogą jednorazowo od 8 aż do 63 osób, co czyni naszą ofertę wyjątkową.

Nasza flota to zespół zadbanych i bezpiecznych pojazdów, które regularnie serwisowane są w naszym zakładzie mechanicznym. Zatrudnieni w nim specjaliści dbają o to, by każdy z naszych pojazdów był sprawny i bezpieczny. W serwisie zatrudniamy mechaników z ogromną wiedzą i doświadczeniem, aby zapewnić naszym pasażerom bezpieczną podróż. Serwis autokarów Ekspres Bus cieszy się ogromnym zaufaniem także firm konkurencyjnych, które decydują się na serwis i naprawę pojazdów.

Przewóz osób Wrocław to szereg usług transportowych

W ramach oferty przewóz osób Wrocław wykonujemy szereg usług transportowych pasażerskich. Jeśli poszukujesz sposobu, aby dotrzeć na lotnisko, móc wrócić z imprezy okolicznościowej, sportowej czy kulturalnej wraz z przyjaciółmi, to żaden problem! Skontaktuj się z nami.

Firma Ekspres Bus, dzięki nowoczesnym i dużym autokarom świadczy usługi, w ramach których obsługuje m.in. szkolne wycieczki. Jeśli szukacie odpowiedniego pojazdu, który dowiezie dzieci czy młodzież na wymarzoną wycieczkę, to oferta jest właśnie dla Was! Ponadto realizujemy również zlecenia dotyczące przewozów pracowniczych.

Szeroka oferta wynajmu autobusów i autokarów stale jest rozwijana. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby opracować szczegóły zlecenia zgodnie z Twoimi potrzebami. Jeśli podstawowa oferta przewóz osób Wrocław nie spełnia Twoich kryteriów, to skontaktuj się z nami, a zaproponujemy rozwiązanie szyte na miarę Twoich potrzeb.

Tym, co wyróżnia przewóz osób Wrocław z firmą Ekspres Bus to również doświadczeni kierowcy, dzięki którym Twoja podróż stanie się wyjątkowa i wygodna..Do tej pory zrealizowaliśmy wiele autokarowych wycieczek po Polsce, ale i zagranicznych. Marzą Ci się Włochy, Grecja, Portugalia lub Holandia ? A może niezwykle piękna Rumunia czy Ukraina ? Twoim marzeniem jest zobaczyć Norweskie fiordy? To świetnie! Z nami możesz spełnić swoje podróżnicze marzenia!