Wynajem autokarów Wrocław

Wynajem autokarów Wrocław

Planując podróż dla siebie i przyjaciół, wycieczkę klasową czy pielgrzymkę, najlepszym rozwiązaniem jest wynajem autokarów Wrocław. To rozwiązanie zapewniające niezależność, możliwość dotarcia do wymarzonych miejsc. Ekspres Bus to nowoczesna flota autokarów, busów oraz mikrobusów, doświadczeni kierowcy, którzy dowiozą Cię wszędzie tam, gdzie zapragniesz.

Dotychczas zrealizowaliśmy wiele wyjazdów po Polsce, ale także wycieczek zagranicznych. Z nami możesz zobaczyć norweskie Fiordy, legendarnego Big Bena w Londynie czy holenderskie wiatraki. A jeśli marzy Ci się bardziej południowy klimat i jednocześnie chcesz pozwiedzać. Nic straconego, zabierzemy Cię do Watykanu, poznasz Włochy, Wenecję czy San Marino. Byliśmy także w Rumuni czy na Ukrainie. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych, gdzie się da dojechać autokarem już pewnością byliśmy i chętnie tam wrócimy.

Wynajem autokarów Wrocław to oferta, z której skorzystać mogą np. grupy zorganizowane - chętnie zawieziemy dzieci czy młodzież na jednodniową lub kilkudniową wycieczkę. Ale nasza oferta jest znacznie szersza. Istnieje możliwość wynajęcia naszych autokarów do przewozów pracowniczych, w tym też dowiezienie na imprezy integracyjne, okolicznościowe, wyjazdy sportowe czy kulturalne. Zapewniamy również transfery lotniskowe. Z nami bez stresu zdążysz na samolot, aby wyruszyć na wymarzony urlop.

Wynajem autokarów Wrocław, czyli rozbudowana flota

Naszą zaletą jest rozbudowana flota pojazdów. Wynajem autokarów Wrocław to oferta zarówno dla niewielkich grup - od 8 osób, maksymalnie do 63 pasażerów. Autokary, osobowe busy i mikrobusy sprawdzą się świetnie w każdej trasie. Są wygodne i niezawodne, dzięki regularnym przeglądom i serwisom, które wykonywane są w naszym warsztacie.

Dbając o bezpieczeństwo i zadowolenie naszych pasażerów postawiliśmy na rozwój własnego warsztatu mechanicznego, w którym każdy z naszych pojazdów jest dokładnie sprawdzany, by był bezpieczny i niezawodny. Doświadczenie i wiedza mechaników jest tak duża, że z oferty serwisowej wielokrotnie korzysta także nasza konkurencja.

Jeśli w podstawowej ofercie nie znajdujesz odpowiedniej dla siebie opcji, a autokar jest Ci potrzebny, to zapraszamy do kontaktu, a dołożymy wszelkich starań, by zrealizować Twoje zlecenie na najwyższym poziomie.